Kartel Bilgisayar 2009 yılında Türk Telekom ile Kurumsal Bayilik sözleşmesi imzalanarak Kuzey-1 (Samsun – Sinop – Ordu – Tokat – Amasya - Çorum) Bölgesi Kurumsal Bayii olarak Telekomünikasyon ve İletişim Teknolojileri pazarına giriş yapmıştır.

Kısa zamanda Türk Telekom Kurumsal Bayilerinin içerisinde en başarılı bayiler arasına girmiştir. Bu kısa zamanda elde edilen başarılar firmamıza 2011 yılında Türk Telekom ile ikinci bir Kurumsal Bayilik sözleşmesi imzalanarak Kuzey-2 (Trabzon – Giresun – Rize – Artvin – Gümüşhane - Bayburt) Bölgesi Kurumsal Bayiisi verilerek başarısı taçlandırılmıştır.

Bünyesinde oluşturduğu 30 kişilik deneyimli, profesyonel, sağlam, inançlı, hırslı ve güvenilir kadrosu ile Kuzey-1 (Samsun – Sinop – Ordu – Tokat – Amasya - Çorum) ve Kuzey-2 (Trabzon – Giresun – Rize – Artvin – Gümüşhane - Bayburt) bölgelerinde Türk Telekom müşterilerine yerinde proaktif hizmet ve hizmetler üretmektedir.

Hizmet gösterdiğimiz süre zarfından Türk Telekom Kuzey-1 ve Kuzey-2 Bölgeleri olarak defalarca en iyi evrak yönetimi süreci ( DAS ), en başarılı kurumsal bayii, en az müşteri şikayeti alan kurumsal bayii, en fazla müşteri memnuniyeti sağlayan kurumsal bayii ünvanlarına layık görülmüştür. Bu başarılar firmamızı Türk Telekom Kurumsal Bayiliğimizi Platin Bayilik seviyesine taşımıştır.

Bize bu yolda inanan ve güvenen Telekomünikasyon sektörünün dünya devi olan Türk Telekom‘a ve başarılarımızda en büyük pay sahibi siz sayın müşterilerimize tüm içtenliğimizle gönülden teşekkürlerimizi sunarız.

Saygılarımızla.